GDAŃSK

Montaż nawiewników okiennych, systemów wentylacyjnych na terenie Gdańska oraz województwa Pomorskiego.

KONTAKT

Lata doświadczeń i tysiące przeprowadzonych realizacji pozwalają nam na właściwe wsparcie i pomoc każdemu zainteresowanemu. Nasz oddział znajduje się w Gdańsku gdzie poprzez montaż nawiewników okiennych, nawiewników ściennych, wentylacje grawitacyjną oraz mechaniczną pozwalamy wszystkim klientom cieszyć się świeżym i bezpiecznym powietrzem. Nasz usługi świadczymy w Gdańsku oraz na terenie województwa Pomorskiego. Dalsze wyjazdu są wycenianie indywidualnie i możliwie korzystnie dla naszych klientów.

DORADZTWO

ZADZWOŃ

W skład naszej obszernej oferty wchodzą produkty najbardziej renomowanych producentów: BROOKVENT, AERECO, VENTEC, VENTAIR. Wszystkie realizacje objęte są 72 miesięcznym okresem gwarancyjnym. Prace montażowe w Gdańsku i okolicy staramy się wykonywać w terminie do trzech dni roboczych. 

SZEROKA OFERTA

ZADZWOŃ

Za montaż nawiewników okiennych, nawiewników ściennych, wentylacji grawitacyjnej oraz wentylacji mechanicznej na terenie Gdańska i okolic,  odpowiada nasz wysoce wykwalifikowany zespół prowadzony przez naszego wieloletniego serwisanta Dawida, który swoją pracowitością, wysoką kulturą osobistą oraz przygotowaniem merytorycznym oczarował setki mieszkańców naszego pięknego Gdańska.

NASZ ODDZIAŁ

ZADZWOŃ

NAWIEWNIKI GDAŃSK