SZCZECIN

Montaż nawiewników okiennych, systemów wentylacyjnych na terenie Szczecina oraz województwa Zachodniopomorskiego.

KONTAKT

To w stolicy województwa Zachodniopomorskiego rozpoczęła się nasza misja. Każdego dnia, nieprzerwanie od 15 lat dokładamy starań aby montaż nawiewników okiennych w oknach pcv oraz drewnianych, montaż nawiewników ściennych w mieszkaniach lub obiektach użyteczności publicznej, projekty wentylacji mechanicznej czy uzdatnianie prac wentylacji grawitacyjnej zapewniających przyjazne środowisko wszystkim mieszkańcom Szczecina i okolic.

STOP WILGOCI W SZCZECINIE

ZADZWOŃ

Każdy z montaży w Szczecinie niezależnie od zakresu prac, montaż nawiewników okiennych, nawiewników ściennych, wentylacji grawitacyjnej bądź wentylacji mechanicznej staramy się przeprowadzać w możliwie najszybszym terminie. Na ogół jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom wykonawstwo usługi w terminie nie przekraczającym 72 godzin. Każda z realizacji to kompletna dokumentacja techniczna oraz gwarancja na 6 lat.

NATYCHMIASTOWA REALIZACJA

ZADZWOŃ

Perfekcyjny montaż nawiewników okiennych w stolarce PCV, drewnianej oraz ALU, nawiewników ściennych w miejscach gdzie brak okien utrudnia zapewnienie rozwiązań wentylacji okiennej, skrupulatnie zaprojektowanych systemów wentylacji mechanicznej lub grawitacyjnej , nie byłby możliwy bez naszego licencjonowanego zespołu, który dzięki regularnym szkoleniom potrafi zaskakiwać nawet najbardziej wymagających klientów. Rafał dba aby każdy mieszkaniec Szczecina i okolic mógł z czystym sumieniem polecać naszą firmę.

LIDER MONTAŻU NAWIEWNIKÓW W SZCZECINIE

ZADZWOŃ

NAWIEWNIKI SZCZECIN