GDAŃSK - WOJ. POMORSKIE

GDYNIA - WOJ. POMORSKIE

BYDGOSZCZ - WOJ. KUJAWSKO POMORSKIE
SZCZECIN - WOJ. ZACHODNIOPOMORSKIE
WROCŁAW - WOJ. DOLNOŚLĄSKIE
ŁÓDŹ - WOJ. ŁÓDZKIE

www.nawiewniki-wentylacja.pl

Napisz do Nas!

Zadzwoń do Nas!

Jeśli mieszkasz w Gdańsku, Gdyni, Bydgoszczy, Wrocławiu, Łodzi, Szczecinie i potrzebna Ci rzetelnie zamontowana wentylacja grawitacyjna, skontaktuj się z naszą firmą. U nas masz gwarancję sprawnie oraz precyzyjnie wykonanych prac. Zlecenia przeprowadzane są przez wysoko wykwalifikowanych pracowników, których wyróżnia terminowość, wysoka kultura osobista oraz uczciwość. 

 

Działanie i zalety wentylacji grawitacyjnej

 

Wentylacja grawitacyjna jest bardzo popularnym sposobem wymiany powietrza w pomieszczeniach domów oraz bloków. Jej działanie oparte jest na konwekcji. Powietrze nagrzane w mieszkaniu posiada mniejszą gęstość niż to, które pochodzi z zewnątrz. Dlatego też unosi się w górę, a pionowe kanały wentylacyjne będą odprowadzać je na zewnątrz. Chłodne powietrze wpływa przez nawiewniki do pomieszczeń i wypiera ciepłe powietrze, które jest lżejsze.

 

Jakie zalety mają tego typu systemy wentylacyjne?

 

  • korzystna cena budowy oraz brak kosztów użytkowania;

  • bezobsługowość;

  • nie wymagają do działania żadnego specjalnego sprzętu;

  • nie posiadają elementów, narażonych na awarie.

 

Pamiętajmy, że sprawna wentylacja jest bardzo ważna, ponieważ świeże powietrze ma spory wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie

 

Nawiewniki Wentylacja - zapraszamy do skorzystania z naszych usług

 

Odpowiednie kompetencje i bogate doświadczenie gwarantują naszym klientom usługi na najwyższym poziomie. Wykonujemy montaż nawiewników, w tym nawiewniki ścienne oraz nawiewniki okienne. Możesz skorzystać z naszej oferty także, jeżeli interesuje Cię wentylacja mechaniczna. Zapewniamy przystępne ceny oraz profesjonalny montaż, którego efektem będzie sprawnie działająca wentylacja, która posłuży Wam przez długi czas. Wszystkie prace realizujemy zgodnie z normami budowlanymi. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Trójmiasta, zainteresowanych wentylacją grawitacyjną w domu lub bloku oraz innymi wykonywanymi przez nas usługami. 

Wentylacja Grawitacyjna