Napisz do Nas!

Zadzwoń do Nas!

www.nawiewniki-wentylacja.pl

GDAŃSK - WOJ. POMORSKIE

GDYNIA - WOJ. POMORSKIE

BYDGOSZCZ - WOJ. KUJAWSKO POMORSKIE
SZCZECIN - WOJ. ZACHODNIOPOMORSKIE
WROCŁAW - WOJ. DOLNOŚLĄSKIE
ŁÓDŹ - WOJ. ŁÓDZKIE

Mieszkasz w Gdańsku, Gdyni, Bydgoszczy, Wrocławiu, Łodzi, Szczecinie i potrzebna Ci profesjonalnie zamontowana wentylacja mechaniczna? W takim razie koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. Jesteśmy zespołem specjalistów, którzy powierzone prace wykonują rzetelnie oraz terminowo.

 

Wentylacja mechaniczna - dlaczego warto?

 

Wentylacja mechaniczna polega na wymianie zużytego powietrza w pomieszczeniach. Powietrze zanieczyszczone jest wyciągane, natomiast świeże powietrze z zewnątrz jest nawiewane. Zaawansowany typ wentylacji mechanicznej to rekuperacja. Jest to wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła. Dlaczego warto zdecydować się na tego rodzaju systemy wentylacyjne? Do zalet z pewnością zaliczyć można oszczędność pieniędzy na ogrzewaniu. Przekazywanie energii do powietrza nawiewanego sprawia, że system grzewczy nie musi podwyższać temperatury od wartości powietrza, pochodzącego z zewnątrz, ponieważ podnosi ją rekuperator. Kolejny atut to dostęp do świeżego, filtrowanego powietrza, co w znacznym stopniu wpływa na nasze zdrowie oraz samopoczucie.

 

Nawiewniki Wentylacja - firma z profesjonalnym podejściem

 

Naszą firmę wyróżnia profesjonalne podejście do klienta oraz wykonywanych obowiązków. Realizujemy montaż nawiewników, w tym nawiewniki ścienne oraz nawiewniki okienne. Do naszych usług należy również wentylacja grawitacyjna, pomiary i diagnostyka, ekspertyzy oraz projekty. Posiadamy duże doświadczenie i odpowiednie kwalifikacje, a powierzone nam prace wykonujemy zgodnie z normami budowlanymi. Mamy za sobą wiele udanych realizacji, co najlepiej podkreśla rzetelność naszych usług. Jeśli potrzebna Ci wentylacja mechaniczna w bloku lub w domu, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Działamy na terenie Trójmiasta oraz całego województwa pomorskiego. Zapewniamy korzystne ceny!

Wentylacja Mechaniczna